O NAS

Home

O NAS

``Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna.`` Sophia Loren

Centrum szkoleniowe i gabinet kosmetologiczny MiU powstało z pasji i dla pasji. Z pomocą najbliższych i wsparciu przyjaciół mogliśmy stworzyć takie miejsce. Miejsce gdzie z pełnym oddaniem, profesjonalizmem i z najwyższą jakością zadbamy o Twój wygląd i samopoczucie.

Z naszej pasji do stylizacji paznokci powstały profesjonalne szkolenia z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Goście z zagranicy pomagają nam przekazywać najnowsze trendy i techniki w dziedzinie stylizacji i zdobnictwa paznokci.

Z pasji do kosmetologii powstało miejsce, w którym profesjonalnie i fachowo stworzymy dla Ciebie program pielęgnacji w gabinecie. Dobierzemy specjalnie dla Ciebie profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji w domu, abyś mogła cieszyć się pięknym wyglądem szybciej i na dłużej.

Dołożymy wszelkich starań abyś czuła się u nas naprawdę dobrze i mogła miło spędzić czas, jednocześnie korzystając z zabiegów najwyżej jakości.

Nasz zespół

mgr Małgorzata Firynowicz

Kosmetolog i promotor zdrowia z 15 letnim doświadczeniem. Miłośniczka kosmetologii pielęgnacyjnej. Szkoleniowiec i wykładowca w szkołach kosmetycznych.

KONTAKT